Uitslag 2e zoutwedstrijd

Uitslag 2e zoutwedstrijd

 

28-1-2023

Met een frisse morgen, weinig tot geen wind en het zonnetje in het verschiet weten weer 24 vissers de waterkant aan Zoutelande te vinden.

De één positief, de ander wat negatief over de vangst.

De wedstrijd wordt om 10:30 gestart.

Na een uurtje zijn er alleen in de hoge nummers nog maar een paar vissen gevangen.

De volgende 2 uur wordt er zo hier en daar nog een visje gevangen, echter is het niet zo dat de haken krom getrokken worden.

Het laatste uur met opkomend water wordt het iets beter, maar niet dat de emmers gevuld zijn.

Uiteindelijk is de teller op 21 vissen gestopt.

Hiervan wist Marco Marijs er 4 te vangen met een lengte van 91 centimeter

Gevolgd door Corwin Wiskerke als tweede en Jacob-Jan Goedegebure als derde

Marco van harte gefeliciteerd met dit resultaat

Nu op naar de volgende wedstrijd op 18-2-2023

Dit is de combiwedstrijd met de Makreel en wordt gevist aan het calandkanaal

Na het succes van vorig jaar heeft deze wedstrijd dit jaar weer een vervolg gekregen.

De wedstrijd wordt gevist van 11:00 tot 15:00

Na de 2e wedstrijd zal er dan weer een prijsuitreiking worden gehouden met mooie prijzen.

Komt ALLEN !!!!

Groeten de zoutcommissie

 

Uitslag clubwedstrijd 2Datum:28-1-2023
Locatie:Zoutelande speeltuin
Controleur:Peter Vermue
totaal aantal vissen:21
totale  cm:378
Deelnemers:24
voornaamachternaamsenior/junioraantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
MarcoMarijsSenior4261911
CorwinWiskerkeSenior3283692
Jacob-JanGoedegebureSenior3210433
EricHollestelleSenior1261264
ArjanMarijsSenior1230235
ChristiaanSteenpoorteSenior1230235
ArmandLissum vanSenior1220227
JoostDreu deSenior1200208
WijnandWijne vanSenior1200208
JanGeertsSenior11901910
MarcoPagee vanSenior11901910
HelmaGeertsSenior110112
MarcoLobbezooSenior110112
MaartenVerwijsJunior110112
PedroBaasSenior000017
RichardBooneSenior000017
JanLindhoutSenior000017
JohnPieperSenior000017
StefanPoppeSenior000017
JackyVerschureSenior000017
AlfonsVineriusSenior000017
PieterZande van deSenior000017
JanZuijdwegtJunior000017
HendrikJansenSenior000017

Uitslag 1e zoutwedstrijd

Uitslag 1e zoutwedstrijd

 

14-1-2023

De eerste wedstrijd voor de zoutcompetitie zit er weer op.

22 vissers hadden de moed om de weerselementen te trotseren.

En ja, we hebben wind en regen gekregen.

Maar bij aanvang van de wedstrijd werden de eerste vissen al meteen op de kant gedraaid.

Het meeste was schar, een enkele bot en schol, en 1 rondvis.

Bij het kenteren van het tij was het even rustig, wie weet misschien op het laatst nog als de stroom er weer in komt.

En jawel hoor, nog even was dit het geval en werd er nog een enkele gevangen voordat de wedstrijd weer al was gevist.

20 vissers wisten toch nog een visje te vangen en met de teller op 80 stuks toch nog een leuke zaterdag

Het zonnetje kan ook niet altijd schijnen.

Corwin Wiskerke wist met 11 vissen de wedstrijd te winnen met 2,29 meter

gevolgd door Pedro Baas als tweede en Marco van Pagee als derde

Corwin van harte gefeliciteerd met dit resultaat

Nu op naar de volgende wedstrijd op 28-1-2023

Groeten de zoutcommissie

Uitslag clubwedstrijd 1datum:14-1-2023
locatie:Banjaard
Controleur:Peter Vermue
totaal aantal vissen:80
totale  cm:1604
Deelnemers:22
voornaamachternaamsenior/junioraantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
CorwinWiskerkeSenior112402291
PedroBaasSenior102301712
MarcoPagee vanSenior82611663
StefanPoppeSenior62401284
ArjanMarijsSenior62611265
MarcoMarijsSenior62301246
WijnandWijne vanSenior52611017
Jacob-JanGoedegebureSenior4272978
JackyVerschureSenior5210829
RichardBooneSenior42306810
JanLindhoutSenior22304511
MarcoLobbezooSenior22504412
ChristiaanSteenpoorteSenior22504313
KeesSchoutenSenior22304114
PeterHekke vanSenior22203815
MathiasBaasSenior12102116
AlfonsVineriusSenior12102116
PieterZande van deSenior12102116
EricHollestelleSenior11901919
MaartenVerwijsSenior11901919
JohnPieperSenior000020
JanZuijdwegtSenior000020

Arjan Marijs kampioen competitie zout 2022

Beste visvrienden

Na weer een heel mooi vis jaar is er weer een einde gekomen aan de zout competitie.

Tot winnaar mocht net als het jaar ervoor, Arjan Marijs de titel in de wacht slepen met 13 punten.

Marco Lobbezoo volgde met 37 punten op de tweede plaats

Marco Marijs mocht als derde met 40 punten de eretribune afsluiten.

Ook hebben we Jan lindhout nog in het zonnetje zetten met het behalen van de kanjercompetitie.

Jan wist de teller op 60 kanjerpunten te zetten.

Heren van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.

 

Voor volgend jaar hopen we uiteraard  weer op een goede opkomst en mooie vis vangsten.

Voor nu wensen we iedereen:

 

Fijne feestdagen en een goed 2023

 

 


trekvlot achter sportveld Rilland

In ons viswater achter het sportveld van Rilland is een trekvlot aangebracht.

Nu is het ook mogelijk om vanaf de zeedijk via het trekvlot aan de andere kant van het water te komen, dit scheelt vele meters lopen en is een stuk korter om bij het water te komen. Dus nu is de mogelijkheid om uw auto te parkeren langs de zeedijk en via het trekvlot naar de andere kant van het water te gaan. Doe hier uw voordeel mee.

m.v.g. het bestuur

 


Uitslag wildwedstrijd zout

Uitslag  wildwedstrijd zout

 

Na een lekkere oliebol, het inschrijven van de vissers (23 stuks), mogen we weer de welbekende wildwedstrijd gaan vissen aan de stek Waarde 14.

Aan de binnenkant van de dijk was het weer nog best lekker, maar aan de andere kant bleek het toch wel wat frisser te zijn.

We hadden de hoop gevestigd op een redelijke vangst van een scharretje en wijting.

Maare na enige tijd bleek toch dat deze vissen toch nog niet in grote getale aanwezig te zijn.

Een enkel zeebaarsje kwam zelfs nog op de kant om net de meetlat nat te maken.

wel was het weer een mooie en gezellige wedstrijd om op terug te zien

De meeste hadden 1 of 2 visjes na het eindsignaal en een enkeling zelfs 4 of 5

Richard Boone wist deze wedstrijd de kroon te spannen met 5 gevangen vissen en een lengte van 54cm.

Van harte gefeliciteerd Richard met de winst.

Met een mooie prijzentafel, gesponsord door G&B kon iedereen weer met een lekker stukje vlees huiswaarts.

 

met vriendelijk groet

de zoutcommisssie

 

Uitslag wildwedstrijddatum:10-dec
Locatie:Waarde 14
controleur:Peter Vermue
totaal aantal vissen:36
totale  cm:456
Deelnemers:23
voornaamachternaamsenior/juniorplaatsaantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
RichardBooneSenior195160541
MathiasBaasSenior212272512
DickBooneSenior124220503
JohnPieperSenior163180444
PieterZande van deSenior82170335
ArjanMarijsSenior62140256
JanLindhoutSenior232130247
ChistiaanSteenpoorteJunior151200208
MarcoLobbezooSenior22180199
HendrikJansenSenior1111701710
ArmandLissum vanSenior1411601611
PedroBaasSenior521401512
JanZuijdwegtSenior1311501513
KeesSchoutenSenior2411401415
CorwinWiskerkesenior1711401415
MarcoPagee vanSenior2211401415
JanGeertsSenior311401415
Jacob-JanGoedegebureSenior2011401415
ArjanRasSenior1210219
MarcoMarijsSenior7110120
JackyVerschureSenior9000021
HelmaGeertsSenior4000021
StefanPoppeSenior10000021

Zoet uitslag 10de clubwedstrijd

Eindrangschikking seizoen 2022 ZOET op basis van de 7 beste wedstrijduitslagen:

PlaatsPuntenGewicht (kg)
1Kees De Groot10147,95
2Paul Smolders10102,65
3Armand Van Lissum1280,85
4Dirk Pauwels1565,85
5Eddy Statz2236,3
6Jan Zuijdwegt2416,125
7Ludo Nicasi5441,975
8Guy Nicasi5748,35
9Frans Keur6119,75
10Rudi Ryckebosch6917,4

Kees De Groot is kampioen zoet 2022

Zaterdag 3 december werd het zoetseizoen op feestelijke wijze afgesloten.

Kees De Groot werd gehuldigd als kampioen zoet 2022. Hij haalde het op gewicht van Paul Smolders die verdienstelijk tweede werd. Armand van Lissum eindigde op brons.

De volledige uitslag is terug te vinden in de zoetcompetitie.

Wij danken iedereen voor de inzet en de deelname en hopen iedereen terug te zien in april 2023 voor een nieuw seizoen.

 


Uitslag 12e zoutwedstrijd

Uitslag 12e zoutwedstrijd

 

26 november vroeg in de morgen weten weer 23 visser het strand van Dishoek te vinden.

Jawel, de laatste competitie wedstrijd staat al weer op de planning om te vissen.

De schar en wijting heeft zich inmiddels weer al gemeld in het land, dus beloofd het weer een mooie wedstrijd te worden.

Enkele minuten na het startsein komen de eerste vissen al weer boven.

Bij de ene visser bijten ze met afgaand water goed, bij de andere weer met opkomend.

Schar, wijting, bot en zelfs zeebaars waren weer van de partij.

De zeehond, welke bijna iedere wedstrijd komt kijken wist zonder gevangen te worden zijn pad te vervolgen.

Uiteindelijk wist Arjan Marijs de meeste vis te vangen met een totaal 24 stuks en 581cm.

Van harte gefeliciteerd Arjan met deze vangst.

Om het jaar weer goed af te sluiten staat er nog één wedstrijd op de planning om te vissen en waar een ieder prijs heeft.

Deze wedstrijd zal al weer 10 december gevist worden  aan waarde 14.

Dit is weer zoals vanouds de wildwedstrijd.

Na de wedstrijd gaan we dan de prijsuitreiking van de laatste wedstrijden en van de competitie weer in Meerwaarde bekend maken.

Ook zal er weer een kleine verloting zijn.

Hopend op een mooie opkomst kunnen we dan het jaar weer met een knabbel, babbel en drankje afronden.

 

 

Groeten de zoutcommissie

 

Uitslag clubwedstrijd 12datum:26-11-2022
Locatie:Dishoek
controleur:Peter Vermue
totaal aantal vissen:303
totale  cm:7018
Deelnemers:23
voornaamachternaamsenior/juniorplaatsaantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
ArjanMarijsSenior1243485811
MarcoMarijsSenior4183354572
JoostDreu deSenior17183584273
PieterZande van deSenior5182834244
MarcoLobbezooSenior201731104015
JanGeertsSenior12172913936
Jacob-JanGoedegebureSenior22172713827
JohnPieperSenior24172723688
MarcoPagee vanSenior3152603409
DickBooneSenior111430433310
ErikHollestelleSenior81328232811
ArjanRasSenior91430232012
RichardBooneSenior181330129313
JanLindhoutSenior212291029114
HendrikJansenSenior161027223715
KeesSchoutenSenior251029023016
JanZuijdwegtSenior191030022817
JackyVerschureSenior101027022118
PedroBaasSenior7929219919
PeterHekke vanSenior23926019720
ArmanLinsum vanSenior6631114321
ChistiaanSteenpoorteJunior21622012222
HelmaGeertsSenior13623010323

Uitslag combiwedstrijd zout + totaal uitslag van 2 combiwedstrijden

Uitslag 2e combiwedstrijd aan het calandkanaal op 05-11-2022 + totaal uitslag over 2 wedstrijden.

 

Koud was het toen er rond 09.00 uur de plaatsen geloot werden. 36 vissers waren gemotiveerd om de strijd met elkaar aan te gaan.

om 10.30 was het beginsignaal en was de verwachting dat de wijtingen al snel gevangen zouden worden.

Helaas werd het een zeer moeilijke visserij omdat er gewoon heel weinig vis zat.

winnaar met 5 wijtingen werd Jan Lindhout gevolgd door Eric Hollestelle met 4 wijtingen en 3e werd Marco Lobbezoo met 8 vissen voornamelijk grondels.

Na afloop mochten we het clubgebouw van svv de slufter gebruiken ( waarvoor hartelijk bedankt) voor onze prijsuitreiking en verloting.

Onder het genot van een hapje en een sapje werd de prijsuitreiking en verloting gehouden.

Over 2 wedstrijden is Marco Lobbezoo de grote winnaar met een totaal van 4 punten gevolgd door Jan Lindhout met 5 punten en Joost de Dreu op de 3e plaats met 6 punten.

Gefeliciteerd heren.

De reacties van de vissers die we hoorden waren zeer positief over deze combiwedstrijden, we hopen hier volgend jaar een vervolg aan te geven.

 

uitslag  2e combiwedstrijd                            2e wedstrijd calandkanaal   05-11-2022
2 de2 de2 de2 deuitslag van 1e wedstijd meegerekend
naamverenigingaantal visgrootsteaantal cmuitslagtotaal cmtotaal puntentotaal uitslag
Marco Lobbezoohsv reimerswaal82593345841
Jan Lindhouthsv reimerswaal527114134252
Joost de Dreuhsv reimerswaal42492437863
Marco Marijshsv reimerswaal2244510302134
Arjan van Moortzhc de makreel2244510264155
Marc Poortvlietzhc de makreel2243513157236
Pedro Baashsv reimerswaal1262617232247
Linda vd Veldezhc de makreel2192915185248
Jacobjan Goedegeburehsv reimerswaal1353514125289
Tim Rooijmanszhc de makreel234636982810
Dick Boonehsv reimerswaal224478882811
Huibert van Westenzhc de makreel226497852812
Marco van Pageehsv reimerswaal11111262223213
Jeroen den Engelsmanzhc de makreel11313252073314
Gerwin Walpotzhc de makreel12424211443315
Jan van Tiggelezhc de makreel22324201383316
Patrick van Saszhc de makreel425835833317
Leo van Lierezhc de makreel1252518973518
Matthias Baashsv reimerswaal2252616584019
Kees Reijngoudtzhc de makreel2234212424020
Arjan Marijshsv reimerswaal000311214221
Richard Boonehsv reimerswaal1232323764222
Andre Fontijnezhc de makreel00031884623
Jan Geertshsv reimerswaal00031635124
Jacco Hagezhc de makreel00031355325
Jan Zuidwegthsv reimerswaal00031315626
Eric Hollestellehsv reimerswaal4259429410227
Peter van Hekkehsv reimerswaal2254594510928
Christiaan Steenpoortehsv reimerswaal0001008511629
Jan Tiggelovenzhc de makreel12525182511830
Jacky Verschuurehsv reimerswaal12424212412131
Jan Lagerwaardzhc de makreel12323232312332
Kees Schoutenhsv reimerswaal0001001412633
Helma Geertshsv reimerswaal000100012834
Jort Makkenzehsv reimerswaal000100012835
Pieter van de Zandehsv reimerswaal00031013136
Robert vd Vreedehsv reimerswaal00031013137
Jeroen Lagerwaardzhc de makreel00031013138
Chris Kistzhc de makreel00031013139

 


Uitslag 11e zoutwedstrijd

Uitslag 11e zoutwedstrijd

 

Met een mooie opkomst van 21 leden en een gast visser ( Hendrik Jansen ) mochten we de waterkant bij Waarde 14 weer opzoeken.

Nadat iedereen was ingeschreven, en een groepsfoto met de nieuwe kleding kon iedereen zijn hengels weer klaar maken om de strijd aan te gaan.

Al direct na het ingooien kwamen de eerste vissen al weer boven.

Het beloofde een mooie dag met lekker veel vis te worden.

Na het eerste uur zwemmen er al heel wat vissen gemeten weer terug in de zee.

Daarna ging het wat moeizaam en kwam er af en toe nog een visje boven.

Of toch niet, uit de dooie hoek waar niemand het had verwacht, kwam toch het gerucht dat er iemand lekker door zat te vissen.

daar kwam de ene na de andere rond vis de kant op zwemmen met een draad in zijn bek.

dhr. M Lobbezoo zat er weer eens lekker te knallen en wist de stand op 24 stuks met een lengte van 452cm te zetten.

Ons enig meevissend jeugdlid dit jaar wist deze keer geen visje te verschalken, misschien de volgende keer weer.

Ook hadden we dit keer weer een gast visser Hendrik Jansen genaamd.

Ook hij wist geen vis op het droge te krijgen maar wie weet.

Hopelijk is het vis-virus bij hem toegeslagen en mogen we hem welkom heten bij de vereniging.

We gaan als het goed is weer een wat betere tijd tegemoet voor wat betreft de vangst al gaat het de laatste wedstrijden niet slecht.

Maar ja de winter wedstrijden vangen we toch altijd wat meer.

Volgende week mogen we weer met een aantal visser richting het friese water te Roptazijl

Ook dit jaar mag het  weer zo'n mooie dag als vorig jaar zijn met een lekker zonnetje en lekker veel vis.

Daarna staat al weer de combiwedstrijd gepland op 5 November aan het Calandkanaal.

Deze vissen we weer samen met  ZHC de Makreel.

Ook dit was een groot succes de eerste wedstrijd, dus laten we hopen op een mooie opkomst.

Het is weer eens een ander stuk water om met z'n allen naar toe te trekken.

De eerst komende clubwedstrijd staat gepland voor 26 november.

Hierover zullen we later via de app op terugkomen.

Met dit programma in het verschiet, het plezier en de ontspanning zien we jullie dan ook graag weer aan de waterkant verschijnen om de uitdaging naar elkaar toe aan te gaan.

Tot dan

 

Groeten de zoutcommissie

 

Uitslag clubwedstrijd 11datum:22-okt
Locatie:Waarde 14
Controleur:Peter Vermeu
totaal aantal vissen:112
totale  cm:1757
Deelnemers:22
voornaamachternaamsenior/juniorplaatsaantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
MarcoLobbezooSenior26243114521
ArjanMarijsSenior18103551642
DickBooneSenior682301603
ErikHollestelleSenior4103221284
WijnandWijnenSenior2582901175
PedroBaasSenior97250916
HelmaGeertsSenior215230857
RichardBooneSenior145220748
RobertVreede vanSenior14250729
Jacob-JanGoedegebureSenior1553007010
JanGeertsSenior542406511
MarcoPagee vanSenior1632205712
KeesSchoutenSenior1342505013
MathiasBaasSenior2242304614
JanLindhoutSenior1722304415
JohnPieperSenior1932103716
MarcoMarijsSenior2452202617
ArmanLinsum vanSenior2311901918
ChistiaanSteenpoorteSenior11000019
JanZuijdwegtSenior10000019
LaurensDelivoriasJunior2000001