Uitslag 2e clubwedstrijd

27-1-2024

Wederom vroeg in de morgen mogen we de waterkant weer opzoeken.
Dit keer staat het strand van Zoutelande op het programma om het water leeg te trekken.
Na de inschrijving, kunnen we met 24 vissers om 8:30 de wedstrijd aanvangen.
als je naar de verhalen luistert zou de wijting al weer een beetje vertrokken zijn met de vorst achter de rug
Echter niets is minder waar.
Met het zonnetje en de kit surfers die beide net over de duinen komen zie ik de eerste vissen al gauw weer boven.
Met een rustige stroming gaat het de eerste 1,5 uur best wel goed met een ieder
De laatste 2,5 uur rek de stroom best weer wat aan i.v.m. het springtij en het opkomende water.
Na een uur kun je wel zien wie er een beetje ver kunnen gooien.
Zij krijgen er meestal wel twee of drie tegelijk boven water
totaal wisten we 678 vissen boven water te draaien wat best een mooi resultaat is
Na 4 uurtjes mogen we de wedstrijd weer affluiten en tevreden na een goede vangst weer huiswaarts keren.

Als eerste met 43 vissen een lengte van 929cm en een grootste vis van 28 cm eindigde Erik Hollestelle
Als tweede met 43 vissen een lengte van 929cm en een grootste vis van 27 cm eindigde Joost de Dreu
Als derde wist met 40 vissen en een lengte van 866cm onze gast visser Maarten Bom zichzelf te manifesteren.

Heren alle drie van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.
De volgende wedstrijd staat weer gepland voor 16 maart aan Domburg
De week ervoor zal dan de berichtgeving weer via de leden-app komen.
tot die tijd kunnen we altijd blijven oefenen uiteraard

groeten

de zoutcommissie

Uitslag clubwedstrijd 2Datum:27-1-2024
Locatie:Zotelande peeltuin
Controleur:Chris Weststrate
aantal vissen:678
totale  cm:14634
Deelnemers:24Senioren24
voornaamachternaamplaatsaantal gevangen visgrootste viskanjer puntentotaal cmuitslag
EricHollestelle5432859291
JoostDreu de14432739292
MaartenBom6402618663
MaartenBeek van20402628484
CorwinWiskerke19382858285
PieterZande van de12352617416
DikBoone24342717347
ArmandLissum van7302976758
RenéBliek23282646119
MathiasBaas22924060310
ArjanMarijs132726159411
Jarcolokerse112828358212
RichardBoone152827258213
KeesSchouten222626157014
JackyVerschure272626056915
HelmaGeerts82529453916
PedroBaas32526153917
JanZuijdwegt102426151818
StefanPoppe262325050219
JanGeerts91926141720
MarcoPagee van181926141021
AdriaanJansen251727236122
PedroSluis van211628235823
JanLindhout171527232924